Pro techniky

Základní informace

Estetické, přesnější a téměř nerozbitné zubní náhrady bez volného monomeru, to je dnešní trend a požadavek zubního lékaře na zubní náhradu vyrobenou z nejmodernějších materiálů, které jsou v portfoliu technologie Deflex.

Tato technologie se stala po deseti letech samozřejmostí v laboratořích vyrábějících snímací náhrady v celé ČR i jinde na světě a proto i Vy můžete svým zákazníků nabídnout osvědčené výrobky se zázemím školení a servisu vašich přístrojů.

Materiály

Čtyři druhy polymerů Deflex splňují ty nejpřísnější parametry pro zhotovení estetických a funkčních náhrad.

 

Přístroj

Moderní plně automatický přístroj pro termoplastické vstřikování s přehledným displejem a jednoduchým ovládáním.

Servis

Pro naše zákazníky zajišťujeme odborný servis a záruční i pozáruční opravy, prováděné proškoleným servisním technikem.

Kompletní servis se snažíme zajišťovat rychle a profesionálně tak, aby nebyl provoz v dané laboratoři přerušen a opravovaný přístroj mohl co nejdříve plnit svoji funkci. V případě potřeby jsme také schopni zajistit náhradní přístroj Deflex po dobu opravy. Servis pro spolupracující laboratoře je zvýhodněn finančně i časově.

Podpora

Připravili jsme pro naše zákazníky širokou škálu tištěných propagačních materiálů a webové stránky www.deflex.cz, abychom jim usnadili komunikaci s lékaři a pacienty. Víme, že práce zubního technika je časově náročná, a proto jsme se rozhodli pomoci s propagací technologie Deflex do ordinací a čekáren a tím pomohli zvýšit prestiž spolupracujících laboratoří v podvědomí lékařů a pacientů.

Školení

Pořádáme pro Vás jednodenní certifikovaná školení v Praze a ve školícím centru v Bystrém u Poličky. Podle potřeby lze naplnánovat individuální školení v laboratoři zákazníka.

Indikace

Díky unikátním vlastnostem různých typů termoplastických polymerů Deflex lze vyrobit širokou škálu indikací.